Грилі Broil King

Показано з 1 по 15 із 220 (всього сторінок: 15)

Грилі Broil King

Король уїкендів родом із Північної Америки

Відпочинок на свіжому повітрі не вважатиметься повноцінним без смачної їжі, приготовленої на вогні. Соковите м'ясо з гарною скоринкою вже давно стало справжнім бестселером, без якого не обходиться жодна зустріч на природі. Усі чаші для приготування риби, м'яса, сосисок чи овочів використовують грилі.

Спеціально для барбекю-вечірок, 1986 року північноамериканська компанія «Onward Multi-Corp Inc» розробила високоякісні грилі Broil King. Канадське обладнання справило революцію у традиціях приготування страв на вогні. Новий погляд, підкріплений багаторічним досвідом, став формулою успіху надійного та продуктивного пристрою.

Королівська репутація грилей Broil King

Обійшовши всіх конкурентів, Broil King завоював любов та довіру канадських сімей. Сьогодні грилі цього бренду все частіше трапляються і в садах європейських двориків. Всесвітня любов і популярність пояснюється високою якістю та багатофункціональністю пристрою. Виключно північноамериканське виробництво та складання, гарантує довговічність та безпеку використання газових грилів.

Легендарна технологія передбачає широкий вибір способів приготування їжі на вогні:

  • обсмажування;
  • запікання;
  • томлення;
  • гасіння;
  • копчення;

і навіть приготування десертів.

Універсальний гриль повноцінно замінить багато кухонні девайси: духова шафа, плита, коптильня і т.д. З таким обладнанням ви зможете втілити в життя найсміливіші кулінарні ідеї.

Більше ніж гриль

Геніальні дизайнерські рішення зробили газові грилі максимально зручними у використанні. Приготування їжі перетворюється на напрочуд цікавий час проведення. Наявність багатьох відділень, полиць, шухляд дозволить розмістити всі необхідні предмети. Запатентована технологія запалювання Sure-Lite дозволить вам насолоджуватися від смачних страв навіть у найгірші погодні умови, а система однорідного поширення тепла дозволить їжі поступово готуватися.

Отримайте максимум задоволення від їди з королем грилів Broil King!