Грилі Monolith

0

42 712 грн

0

42 712 грн

Показано з 1 по 15 із 93 (всього сторінок: 7)

Грилі Monolith

Monolith Grill - німецька компанія, що займається виробництвом гриль-печей і успішно лідирує на ринку серед конкурентів, вже понад 10 років. Однак, створення цього бренду спочатку належить Японії, пізніше його викупили та виробляли в Америці і лише після цього, виробництвом гриль-печей Monolith, зайнялися у Німеччині.

Monolith - це не просто гриль, його по праву можна називати справжньою міні-кухнею, яка не залишить байдужим навіть найвибагливішого покупця. Ці печі окрім безперечно естетичної зовнішньої краси мають величезну функціональну палітру. Так купуючи гриль від компанії Monolith Ви отримуєте чудову коптильню, високотехнологічну духову шафу, сушарку для всіляких овочів та фруктів, жаровню для приготування незрівнянних страв, на відкритому вогні.

Печі Monolith не бояться різких перепадів температури та іржі, тому що мають дуже товсті, виготовлені з високоміцної кераміки, стінки. Незважаючи на високі технології, застосовані для розробки гриль-печей, в експлуатації вони дуже прості і зрозумілі, навіть новачкові. Такий гриль можна вільно розташувати на задньому дворі заміського будинку, взяти з собою на сімейний пікнік або легко вмістити в затишний домашній інтер'єр кухні.

Печі представлені двома кольорами червоної та чорної та трьома розмірами, між якими ви обов'язково знайдете свій варіант:

  • Monolith Junior – робоча поверхня діаметром 33 см;
  • Monolith Classic – робоча поверхня діаметром 46 см;
  • Le Chef – робоча поверхня діаметром 57 см.

Ще одним приємним моментом є гарантія від виробника, на всі моделі Monolith, протягом 10 років.

Гриль Monolith стане невід'ємним атрибутом відпочинку. З таким помічником у вас з'явиться можливість дарувати друзям та близьким неймовірні гастрономічні задоволення від чудових страв без особливих зусиль.