09:00 - 21:00 (7 днів на тиждень)
МАГАЗИНИ

Гарантія та повернення

Ми працюємо з одними із найкращих виробників грилів-барбекю в світі, які мають бездоганну репутацію і перевірену роками якість виробів. Саме тому на більшу частку нашого асортименту від виробника пропонується поширена гарантія від 2 до 10 років, а деякі виробники навіть мають більший строк і обмежену довічну гарантію!

Якщо у товарів з нашого асортименту виявляється виробничий брак або якийсь дефект, то ми зробимо все залежне, щоб максимально швидко виправити ситуацію (ремонт, заміна деталей), оскільки ми цінуємо своїх клієнтів.

ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ" СПОЖИВАЧ МАЄ ЗМОГУ ПОВЕРНУТИ АБО ОБМІНЯТИ ТОВАР У ВИПАДКАХ:


  1. Товар не має дефектів, але не підійшов за формою, розміром, кольором або з будь яких причин, за якими товар не може використовуватись за призначенням.
  2. З моменту придбання товару пройшло не більше 14 діб.
  3. Товар не використовувався і зберігає товарний вигляд, а також зберігає споживчі властивості.
  4. Збережені всі комплектуючі елементи і документація, які продаються у комплекті із товаром.
  5. Не порушене пакування товару і збережені всі пломби та ярлики.
  6. Наявність чеку, який підтверджую купівлю товару.
  7. Товар має суттєві недоліки, які виникли по вині виробника, завдяки котрим товар не може використовуватись за призначенням.
  8. Навіть після усунення дефекту сервісним центром, дефект з’являється знову або виріб перестає виконувати свої функції.
  9. Сервісне обслуговування не здатне усунути дефект впродовж 14 діб.


Якщо товар виявився неналежної якості після початку використання, то необхідний його огляд сервісним центром і подальша експертиза причин виникнення проблеми. Після висновків експертизи сервісним центром про виробничий брак, товар може бути обміняний або покупцю компенсується його вартість.

Якщо дефект виник із причин покупця або товар використовувався не за призначенням - товар не обмінюється. Повернення коштів здійснюється у готівковому розрахунку, якщо товар сплачувався готівкою; або безготівковий розрахунок, якщо товар сплачувався банківською карткою або на рахунки продавця.
Повернення коштів здійснюється протягом 10 діб з дня подачі заявки на повернення.


У разі потреби в обміні або поверненні товару, зателефонуйте за номером телефону

 +38 (044) 229-91-92 або напишіть на нашу електронну скриньку info@bbq24.com.ua