Грилі Enders

Показано з 1 по 15 із 99 (всього сторінок: 7)

Грилі Enders
У 1883 році було створено компанію Enders. На початку свого розвитку, напрямок діяльності фірми було ковальське виробництво. Найбільшу популярність компанія набула у 50-ті роки 20 століття, завдяки своїй продукції, а саме приладом для приготування їжі. Прилади самі по собі невеликих розмірів гарантують безпеку та отримання справжнього задоволення гурманів.

У наш час Enders професіонал у галузі газового обладнання, яке призначене як для приватного, так і промислового використання. Компанія Enders дивиться в майбутнє, виробляє не лише унікальні газові грилі, а й обігрівачі, які забезпечують приємну атмосферу в саду на балконі. Вуличні обігрівачі споживають на 83% менше газу, аніж газові обігрівачі.

Винахідливість, прагнення інновацій, сумлінність, все це дозволяє, розширювати продукцію, а сам бренд став пізнаваним на всій планеті. Запорука успіху компанії - це високі вимоги, які вона пред'явила до своїх розробок.

Відмінність фірми Enders в гарному дизайні, простоті при експлуатації, функціональності. Фірма задовольняє потреби клієнтів, забезпечуючи комфортні умови під час відпочинку та зводить до нуля забруднення природи шкідливими речовинами. Компанія надає гарантію якості та сервісне обслуговування, працює для свого покупця. Надійність та постійне відкриття нових виробничих підрозділів, щоб відповідати вимогам ринку, все це робить її відомою та необхідною для багатьох покупців.