Грилі Napoleon

Показано з 1 по 15 із 168 (всього сторінок: 12)

Грилі Napoleon

Історія виникнення бренду Наполеон розпочалася у 1976 році. Інженер-початківець на ім'я Вольфганг Шретер, після того, як йому видали документ про технічну освіту, запустив у роботу завод. Цей завод виробляв деталі із сталі. Після цього його компанія вперше створила піч на дровах. Рік появи бренду Наполеон 1981. У цей же час компанія під цим брендом випустила перші дверцята зі скла, які відрізнялися високими жаростійкими властивостями.

На сьогоднішній день компанія Наполеон досягла великих висот у своїх досягненнях. Їх штат складається з понад 700 працівників і має власні площі для організації виробничих цехів. Наполеон виробляє каміни, як дров'яні, і на газу. Також займаються виготовленням газових та вугільних грилів, які відрізняються особливою вишуканістю та високою якістю. Асортимент продукції цього бренду не малий. До нього входить виробництво наступних товарів:

Грилі, каміни, аксесуари для грилів, котли, що обігрівають на газу, різні кондиціонери, а також багато товарів для проведення пікніків.

На даний момент управління компанією у руках сім'ї з Канади. Щороку лінійка продукції розширюється. Створюються нові розробки, у яких беруть участь усі члени сім'ї Шретер. Головна відмінність бренду Наполеон від конкурентів у тому, що їхня продукція створюється на основі нових технологій. Вона має цікавий дизайн, що підійде на будь-який смак. Грилі Наполеон не створюють складнощів у приготуванні страв, а навпаки, спростять процес.

Компанія має величезний попит у таких країнах як Канада, Україна, Росія, США. Тому виробники прагнуть постійно збільшувати асортименти товарів. При цьому головною метою є – якість бездоганного рівня.