Грилі GrandHall

Показано з 1 по 15 із 34 (всього сторінок: 3)

Грилі GrandHall

Компанія GrandHall має тривалу історію та успішно працює на ринку. Освіта бренду почалося 1976 року. Компанія сама нідерландська. Початок продажів, обслуговування покупців США відбулося 1985 року. 1993 року відкрито представництво в Австралії. У Нідерландах представництво відкрито у 2005 році.

Фірма протягом 30 років виробляє газові грилі до того ж успішно, є однією з провідних компаній, які виробляють цю продукцію. В останні роки вона зробила потужний ривок у галузі газових технологій і по праву посідає одне з головних місць у галузі.

У наш час фірма GrandHall є виробником газових грилів по всій земній кулі. Входить до числа найбільших виробників.

     Головні її відмінності:

  • висока якість продукції.
  • вишуканий дизайн.
  • Впровадження інновацій.
  • надійність.

Асортимент компанії величезний, вона крім газових грилів, ще виготовляє вбудовувані газові грилі, які мають такі якості, як перетворюють із тераси гриль-зони справжню сучасну кухню. В якій вам захочеться готувати, а сам процес виготовлення приноситиме лише позитивні емоції, не тільки вам, а й вашим друзям, сусідам та рідним.

Продукція компанії дуже зручна, досить компактна. Її спокійно можна пересувати у різні місця. Готувати на ній можна овочі, морепродукти, смачні, засмажені стейки.

Мета компанії GrandHall розробляти такі продукти, щоб запалювати вашу любов до життя, на природі, у будь-якій точці планети. Відпочиваючи приємно та з насолодою!