Грилі OFYR

0

24 000 грн

0

24 000 грн

0

21 990 грн

Показано з 1 по 15 із 82 (всього сторінок: 6)

Грилі OFYR

"OFYR" - це абсолютно новий стиль у гриль-культурі. Цілком незвичайний спосіб приготування та дивовижний результат. Тепер готувати на свіжому повітрі можна усією компанією. При цьому кожен отримає свою окрему страву. Цьому сприяє унікальна розробка.

Під брендом виготовляється та реалізується все для гриля: кришки, масляни, сумки, фартухи, ліни, набори дощок, грати, столи, шпателі та, звичайно ж, самі грилі. Останні займають центральне місце у всьому цьому «ансамблі».

Якість товарів бренду «OFYR»

Незалежно від того, який виріб перебуває перед вами: гриль, шпатель чи стіл - усі товари мають еталонну якість. Вони надійні, довговічні, зручні та практичні. Оцінити переваги цього бренду можна з перших хвилин користування ними.

«OFYR» – новий вид грилю, інший образ приготування!

Тепер брати участь у процесі приготування страв може вся компанія. Справа в тому, що гриль має незвичайну конусоподібну форму, в центрі якої знаходиться ємність для вугілля. Маючи в своєму розпорядженні продукти далі або ближче до центру чаші, можна регулювати температуру приготування. А це означає, що тепер можна готувати безліч різноманітних страв при різних температурних режимах.

Навколо гриля може зібратися кілька людей одночасно. Це не просто насолода від кулінарного процесу, а й задоволення від спілкування з близькими, друзями.

Гриль має ряд переваг:

  • цікавий унікальний дизайн (конусоподібна чаша);
  • універсальність (дозволяє готувати різні страви одночасно);
  • чудова результативність (завдяки цьому грилю, та й, природно, вашим талантам, страви виходять неймовірно смачними, ароматними, корисними);
  • економічність (витрата палива – мінімальний, гриль швидко розпалюється, набирає температуру та довго тримає жар);
  • довговічність (служить цей пристрій багато років поспіль у режимі інтенсивної експлуатації, тому що виготовлено воно з високоякісних міцних жаростійких матеріалів).

А ще гриль "OFYR" дуже простий в обслуговуванні. Його можна залишати просто неба. А перед використанням достатньо протерти ледь вологою тканиною