09:00 - 21:00 (7 днів на тиждень)
МАГАЗИНИ

Газовий обігрівач Activa Pyramide Cheops II Grey (9,3 кВт)

Виробник: Activa
Модель: 13610GB

Знайшли дешевше?
18 400 грн

  • В наявності

Діаметр обігріву: до 4,5 м. Потужність: 9,3 кВт. годин. Витрата газу: 300-830 р/год. Висота: 190 див Виробник: Activa (Німеччина).


Вуличний газовий обігрівач Pyramide Cheops II – це піраміда з полум'ям в корпусі, вище одного метра у висоту, являє собою воістину неймовірне видовище, він призначений для обігріву літніх майданчиків, терас, веранд, альтанок і просто відкритих територій. Заворожлива гра вогню створює особливо затишну атмосферу на терасі або в саду. Цей оригінальний вуличний газовий обігрівач пользуется величезною популярністю в усьому світі. Якісний обігрів в поєднанні с красою свічення полум'я зробили його незамінним атрибутом тепла і затишку для респектабельних ресторанів, готелів і котеджів. При розміщенні у вхідних груп готелів та ресторанів він може використовуватися як додатковий елемент декору, що привертає увагу гостей і відвідувачів.

Особливості:

  • пальник 9,3 кВт;
  • виготовлений із сталі із стійким порошковим напиленням;
  • діаметр обігріву: до 4,5 м;
  • простота і безпека у використанні;
  • датчик загасання і датчик нахилу;
  • электропьезорозжиг;
  • комплект коліс.

Газовий інфрачервоний обігрівач Activa Pyramide Cheops II – виготовлений із сталі із стійким порошковим напиленням, що обумовлює виняткову стійкість до корозії. На підставі обігрівача прихований газовий балон об'ємом від 24 до 27 літрів, що делает обігрівач мобільним і дозволяє переміщати його у будь-яку необхідну місце. При цьому виробник рекомендує використовувати вибухобезпечні композитні газові балони європейського виробництва. Пальник 9,3 кВт здатна забезпечити теплом простір в діаметрі до 4,5 метрів.

Плавне регулювання висоти полум'я, электропъезоподжиг, надійний стійкий корпус з вбудованими колесами для переміщення – ці функціональні особливості спрямовані на Ваш максимальний комфорт і зручність використання. Газовий шланг і регулятор тиску (редуктор) входить в комплект поставки. Конструкція обігрівача забезпечує 100% згорання газу (пропан-бутан), що підвищує його ефективність і економить витрати на паливо. Обігрівач оснащений двома рівнями безпеки. При затухании полум'я термоелектричний датчик миттєво припиняє подачу газу, а при нахилі понад 45° градусів спрацьовує датчик нахилу, який также припиняє подачу палива. Економічність обігрівача забезпечується регульованою витратою газу в межах 300-830 р/год.

Мобільність, компактність і легкість у використанні роблять його незамінним джерелом тепла при будь-яких погодних умовах!

Газовые обогреватели
Діаметр обігріву (м) до 4,5 м
Вага (кг) 22
Розміри 53 х 53 х 190 см
Характеристики обогреватели
Потужність 9,3 кВт
Конструкция и система приговления
Використовуване паливо пропан / бутан
Производитель и упаковка
Країна-виробник товару Німеччина

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!