Керамічний гриль Big Green Egg Large + Модульна система з полицями з акації з колесами SET1

Виробник: Big Green Egg
Модель: SET1

Знайшли дешевше?
166 100 грн

  • В наявності

В комплекті:.Гриль Big Green Egg Large 117632 .Каркас для столу Big Green Egg L 120212.Каркас для столу Big Green Egg 120236.Полку-сітка для столу Big Green Egg 2 шт. 120243.Полиця для столу Big Green Egg, акація 2 шт. 120250.Набір коліс 2шт Big Green Egg 3 шт. 120410.Гачки для столу Big Green Egg 120281.Розміри: 1540х760х770 мм


Нова Модульна система EGG – це робочий простір на відкритому повітрі, яке можна адаптувати за розміром і стилем – це як конструктор. Система влаштована таким чином, що всі елементи стикуються один з одним, дозволяючи будувати до нескінченності. Почніть з підставки EGG, потім додайте додатковий модуль зі стільницею, необхідну кількість дерев'яних та/або сітчастих полиць, гачків для інструментів. Всі вставки стандартизовані - одна і та ж вставка впишеться в верхню раму і нижню раму полиці. У вас є можливість зробити кухню по своєму смаку! Потрібна велика робоча поверхня? Ця модульна система так само проста, як і сам EGG. Конфігурацію і стиль вуличної кухні можна повністю адаптувати під Ваші вимоги та смак.

Почніть з базового модуля EGG Frame Big Green Egg 120212. Він включає в себе: металеву підставку, обладнану спеціальними обмежувачами, які надійно фіксують гриль в центрі конструкції, полку-сітку з нержавіючої сталі, на яку можна покласти різні аксесуари для приготування, або вугілля, гачки для приладдя і 4 регульовані ніжки, для легкого вирівнювання модуля на поверхні. Ніжки і рама модуля виготовлені з алюмінію з порошковим покриттям і сталі. Під ніжками можна змонтувати 10-сантиметрові поворотні колеса. Цей модуль призначений спеціально для гриля Big Green Egg Large 117632. 

Ви часто користуєтеся EGG, і Вам не вистачає місця? Збільшити робочий простір за рахунок додаткових модулів Expansion Frame Big Green Egg 120236. Їх можна доповнити різними функціональними поличками. Додатковий модуль Expansion Frame, крім самої рами, включає набір з'єднувачів Connector Pack і 4 регульовані ніжки, для легкого вирівнювання модуля на поверхні. Ви самі вирішуєте, які полки Вам потрібні для розширення функціональності. Ніжки і рама модуля виготовлені з алюмінію з порошковим покриттям і сталі. Під ніжками можна змонтувати 10-сантиметрові поворотні колеса. 

Цей модуль можна використовувати як окрему конструкцію, так і разом з аналогічними.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!