Керамический гриль Primo X Large Oval All in One PGCXLC

Производитель: Primo
Код товара: PGCXLC

Нашли дешевле?
114 900 грн

  • В наличии

Материал корпуса гриля: керамика. Рабочая решетка 47x64 см. Площадь готовки 2,580 см². Вес: 138 кг. Производитель: Primo (США).


Великий вугільний гриль Primo X Large Oval All in One впорається з Улюблені барбекю стравами. Жарочна решітка гриля має велику площу розміром 47 х 64 см.це чудове рішення для приготування страв на керамічному гриля. Ви раціонально зможете використовувати робочий простір, за рахунок овальної форми. Завдяки своїй формі викладати і перевертати продукти барбекю стає дуже легко.

Одночасно, можна приготувати 15-25 стейків. Гриль дуже швидко готується до роботи, вже через 15-20 хвилин, гриль повністю прогрівається. Циркуляція повітря всередині камери для смаження, рівномірна, продукти ідеально прожарюються з усіх боків. Для регулювання температури, передбачені верхні регульовані вентиляційні отвори. Нижнє віконце з дверцятами, теж впливає на регулювання температури всередині гриля. Для контролю температури, в кришку гриля вмонтований точний термометр.

Роботу біля гриля спростять два бічних столика, на них можна розмістити продукти, Аксесуари, пляшечки та інше найнеобхідніше при приготуванні страв. Гриль дозволяє виробляти тривале копчення, а також готувати найделікатніші продукти.

Особливості:
  • гриль виконаний в чорному кольорі;
  • має чавунний колосник;
  • емальована решітка з нержавіючої сталі;
  • вбудований термометр на кришці;
  • керамічна додаткова внутрішня чаша (ефект термоса);
  • бічні робочий столики;
  • пристрій для підхоплення решіток;
  • високоякісна кочерга;
  • металева база на колесах з фіксаторами.

Овальний вугільний гриль Primo X Large Oval All in One - це вугільний гриль, який виконаний з високоякісний матеріалів і має великі можливості для приготування барбекю страв. Овальна форма гриля, запатентована компанією Primo, дає переваги раціонального використання робочого простору жарочної решітки. Високий контроль температури всередині гриля, роблять його професійним інструментом для приготування будь-яких барбекю продуктів, включаючи делікатні морепродукти. У комплект з грилем йде високоякісна кочерга і пристосування для підхоплення решіток, а також металева база для посадки гриля на колесах.

Керамічні частини гриля виконані з високоякісної товстої кераміки, яка має підвищений термін служби, а під час роботи гриля ідеально тримає нагрів всередині камери для смаження. Ви зможете виробляти тривале копчення продуктів на цьому грилі. Овальні грилі від Primo використовуються в ресторанах Америки і Європи, так як аналогів не існує. Ви отримаєте дивовижні страви на грилі Primo X Large Oval All in One, які стануть прикрасою на будь-якому барбекю столі.
Базовые
Вид Гриль
Конструкция и система приговления
Тип топлива На твердом топливе
Рабочая зона
Рабочая решетка 47 х 64 см
Площадь готовки 2,580 см²
+ Rack System 4,386 см²
Дополнительно
Встроенный термометр Да
Боковые столики Да
Наличие колес Да
Производитель и упаковка
Производитель Primo
Страна-производитель товара США
В собранном виде
Размеры 70 х 71 х 55 см
Вес 138 кг.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!